Jak můžete pomoci

nase-mise

Nadační fond APOLENA uvítá každého, kdo chce přispět - byť třeba úplně malou částkou. Sháníme peníze zejména na nejmodernější operační technologie, vážíme si každé darované koruny! Zasláním finanční pomoci podpoříte nákup potřebných nástrojů a technologií (více v sekci Chci přispět).

Endoskopické koncovky

Nákup endoskopických koncovek je absolutní PRIORITOU našeho Nadačního fondu APOLENA.
Endoskopické koncovky, tedy nástroje, kterými se operuje v dutině břišní, jsou zcela zásadním spotřebním materiálem v endoskopické chirurgii. Ty nejlepší jsou na jedno použití a jejich pořizovací cena je cca 15 000 Kč. Rádi bychom každý rok pořídili desítky takových koncovek, neboť dosavadních 20 kusů/rok je pro takto významné laparoskopické centrum nedostačujících. Každých cca 15 000 Kč znamená jednu operaci s moderními endoskopickými koncovkami, tedy jednu velkou šanci!

4K laparoskop

4K laparoskop je snem lékařů endoskopického oddělení. Tato špičková technika umožňuje naprosto precizní práci v břišní dutině, což je potřeba zejména u složitějších výkonů. Nejmodernější technologii ale odpovídá i pořizovací cena 3 miliony korun.

 

Aktuality

Pomáhají nám

Číslo účtu

Transparentní účet
77700777/2010

 

Kontakt

Nadační fond APOLENA
Ke Stírce 1845/39
182 00 Praha 8

02399385

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O nás

Cílem Nadačního fondu APOLENA je především materiální podpora endoskopických sálů Gynekologicko-porodnické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze "U Apolináře", v druhé řadě pak vzdělávání personálu Endoskopického oddělení.

JoomShaper